لوئیس فان‌خال نباید از ما انتظار قهرمانی میداشتند

لوئیس فان‌خال نباید از ما انتظار قهرمانی میداشتند

لوئیس فان‌خال نباید از ما انتظار قهرمانی میداشتند

فوتبال جهان :

لوئیس فان‌خال نباید از ما انتظار قهرمانی میداشتند / سرمربی دوست داشتنی منچستریونایتد در یکی از مصاحبه هایش گفت : انتظار قهرمانی از تیم ما کاملا غیر واقعی بود . در ادامه در مورد ۱۷ امتیاز فاصله تیم اول با منچستریونایتد خواهیم گفت و همچنین از برنامه ها چشم انداز تیم خوب منچسترگزارش میدهیم .

روز یکشنبه، ماجراجویی یونایتد در لیگ برتر امسال نیز به پایان خواهد رسید. آنها در رده ی پنجم جدول قرار گرفته اند و ۱۷ امتیاز با لستر صدرنشین فاصله دارند. در صورتی که سیتی موفق به کسب پیروزی نشود و یونایتد پیروز شود، شیاطین سرخ موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان خواهند شد و فان‌خال عنوان کرد که انتظار قهرمانی از تیمش،‌ غیرواقعی بوده است.

او گفت: می‌توانیم جام حذفی را ببریم ولی چند تیم در کورس قهرمانی بودند؟ چند تیم؟ البته که وقتی نمی‌توانیم سهمیه بگیریم، در واقع به هدف اصلیمان نرسیدیم. بله این حقیقت دارد زیرا هدف اصلی ما کسب سهمیه بوده ولی حالا در فینال جام حذفی هستیم و در کورس برای کسب رده ی چهارم در بازی پایانی بنابراین از لحاظ ریاضی هنوز می‌توانیم صعود کنیم. چند تیم می‌توانند این را بگویند؟ خیلی زیاد نه. البته که منچستریونایتد باید قهرمان شود،‌ بله. می‌دانم که انتظارات از ما اینگونه است ولی به نظرم واقع گرایانه نیست.

 

با تشکر 

https://international.abipooshan.ir

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “لوئیس فان‌خال نباید از ما انتظار قهرمانی میداشتند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *