پگرینی: دلیلی برای قطع همکاری نیست

مانوئل پیگرینی

مانوئل پیگرینی، سرمربی شیلیایی رئال بتیس، پس از کسب رتبه ششم لالیگا اعلام کرد با شرایطی که در بتیس رقم خورده، هیچ دلیلی برای قطع همکاری با این تیم وجود ندارد

یگرینی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی اظهار داشت: تاریخ می‌گوید که بتیس هرگز در سه دوره متوالی به اروپا راه نیافته است اما در این سه سال، به یکی از تیم‌های ثابت این رقابت‌ها تبدیل شده و در حال حاضر برای من هیچ دلیلی برای قطع همکاری و ادامه ندادن با این تیم وجود ندارد. از سطح تیم که باعث شادی مردم می‌شود، خوشحالم. هواداران لایق بهترین‌ها هستند.

این مربی باسابقه با اشاره به مشکلاتی که بتیس در طول فصل با آن روبرو بود، گفت: همه بازیکنان ما مهم هستند اما مصدومیت‌هایی که وجود داشت، ارزش کتر تیم را افزایش می‌دهد. تیم ما دارای روحیه تیمی فوق‌العاده‌ای است که ما را قادر گرد بر آسیب‌های تاثیرگذار غلبه کنیم. همچنین بدترین مشکل، اخراج‌ها هستند که بدون آنها تیم می‌توانست امتیازهای بیشتری به دست بیاورد.

پیگرینی همچنین از حمایت هواداران قدردانی کرد و گفت: با تشویق مردم، از آنچه که تیم در زمین ارائه می‌دهیم، احساس رضایت می‌کنم؛ اگرچه این موضوع مسئولیت بازیکنان را بیشتر می‌کند.

مانوئل پیگرینی

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پگرینی: دلیلی برای قطع همکاری نیست”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *