تساوی رئال و اتلتیکو در دربی مادرید

دیدار تیم های اتلتیکو و رئال در دربی شهر مادرید با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند اما این رئال بود که در دقیقه ۹ توسط کریم بنزما به گل رسید. دنی کارواخال بعد از عبور از فیلیپه لوئیس، توپ را به زیبایی روی دروازه اتلتیکو فرستاد و بنزما هم با یک ضربه سر دیدنی، دروازه حریف را باز کرد

بعد از این گل تیم میزبان تا اندازه ای کنترل بازی را در دست گرفت و بعد از چند حمله، سرانجام در دقیقه ۲۲، بهترین فرصت برای به تساوی کشیدن بازی را به دست آوردند.
اشتباه سرخیو راموس در کنترل توپ، در نهایت با یک خطای پنالتی روی تیاگو همراه شد اما واکنش خوب کیلور ناواس روی ضربه آنتوان گریزمان، دروازه رئال را بسته نگه داشت.

در ادامه بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت های نصفه  و نیمه ای داشتند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و این نیمه با برتری رئال به پایان رسید.
در نیمه دوم دو تیم بازی محتاطانه ای به نمایش گذاشتند و بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود. به ویژه رئالی ها که به نظر می رسید ترجیح می دهند به جای زدن گل های بیشتر، از اندوخته شان حفاظت کنند.
اما این تلاش بی فایده بود و اتلتیکو سرانجام در دقیقه ۸۳ به گل تساوی رسید.
نفوذ خوب جکسون مارتینز از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، با دخالت فرناندو تورس، به لوسیانو ویتو رسید و او هم به راحتی دروازه را باز کرد.
در دقایق باقی مانده بازیکنان اتلتیکو تلاش زیادی برای رسیدن به گل برتری انجام دادند و حتی چیزی نمانده بود که جکسون مارتینز گل دوم را به نام خود ثبت کند اما واکنش تماشایی کیلور ناواس، اجازه این کار را نداد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تساوی رئال و اتلتیکو در دربی مادرید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *