پیروزی بحث برانگیر رئال مادرید برابر کادیز

رئال مادرید در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری مقابل کادیز ۳-۱ به پیروزی رسید اما ممکن است یک اشتباه بچه گانه، باعث حذف این تیم از این رقابت ها شود.

شاگردان رافا بنیتس در این دیدار کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت با سه گل به پیروزی رسیدند اما استفاده از دنیس چریشف دو اخطاره، ممکن است به حذف رئال از این رقابت ها منجر شود.
تنها سه دقیقه از بازی سپری شده بود که روی پاس خامس رودریگز، چریشف با ضربه ای محکم دروازه میزبان را باز کرد. تنها چند دقیقه بعد کادیز می توانست به گل تساوی برسد اما ضربه بازیکن این تیم راهی به چهارچوب دروازه رئال نداشت.
در ادامه رئالی ها باز هم بر بازی مسلط شدند و موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آن استفاده کنند و این نیمه با همان تک گل به پایان رسید.
برتری رئالی ها در نیمه دوم ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۶۵، ایسکو حساب کار را ۲-۰ کرد. روی پاس کاسمیرو بود که ایسکو بعد از یک مهار خوب، دروازه حریف را باز کرد.
بعد از این گل هم از شدت حملات رئال کاسته نشد و ایسکو در دقیقه ۷۴ بار دیگر موفق به گلزنی شد. پاس در عمق خامس، یک بار دیگر ایسکو را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم حساب کار را ۳-۰ کرد.
تیم میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشت، بعد از این گل پیش کشید و سرانجام در دقیقه ۸۸  یکی از گل های خورده را جبران کرد. اشتباه په په در دفع توپ بود که این فرصت را در اختیار انریکه مارکز گذاشت تا دروازه رئال را باز کند.
تلاش بازیکنان میزبان برای رسیدن به گل های بعدی در دقایق پایانی بی نتیجه بود و بازی با همان نتیجه ۳-۱ به پایان رسید؛ هرچند ممکن است کادیز علی رغم این شکست هم راهی مرحله بعد شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پیروزی بحث برانگیر رئال مادرید برابر کادیز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *