سواری بایرن مونیخ به گواردیولا

گواردیولا
گواردیولا
گواردیولا

سواری بایرن مونیخ به گواردیولا

گواردیولا فصل آینده بایرن مونیخ رو به مقصد منچستر سیتی ترک خواهد کرد .

پپ گواردیولا، فصل آینده بایرن مونیخ را به مقصد منچسترسیتی ترک خواهد کرد و همین مسئله باعث شده تا بعضی کارشناسان فوتبال آلمان به انتقاد از این سرمربی اسپانیایی بپردازند. دیتمار هامان، بازیکن سابقه بایرن مونیخ، معتقد است که گواردیولا از این تیم سوء استفاده کرده است.

هامان گفت:” تصور می کنم که بایرن مونیخ به گواردیولا سواری داده است. وضعیتی که در حال حاضر در بایرن مونیخ می بینیم، طبیعی نیست و من از اینکه باشگاه اجازه داد چتین اتفاقاتی رخ دهد، کاملا متعجب هستم. به نظر می رسد گواردیولا دیگر آن احترام لازم را برای باشگاه قائل نمی شود. او هیچ گاه تمامی کارت هایش را در بازی به بایرن مونیخ نشان نداده است و اکنون باشگاه نسبت به شش هفته گذشته، نمای دیگری دارد. مسئولان بایرن مونیخ قدرت زیادی را به سرمربی خود نسبت به دو سال گذشته داده اند.”

هامان در ادامه می گوید که اگر گواردیولا نتواند بایرن را در فصل جاری قهرمان کند، دستاورد فوق العاده ای را در این باشگاه از خود به جا نگذاشته است:” در صورتی که تیم نتواند امسال قهرمان لیگ قهرمانان شود، باید بگوییم که عصر گواردیولا در بایرن مونیخ نه عالی، بلکه صرفا خوب بوده است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سواری بایرن مونیخ به گواردیولا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *