بایرن مونیخ در آخرین بازی سال 2015 خود به برتری رسید

بایرن مونیخ در آخرین دیدار خود در سال ۲۰۱۵ برابر هانوفر به برتری یک بر صفر دست یافت .

در این دیدار اولین خطر جدی بازی را بازیکنان هانوفر در دقیقه ۷ بازی خلق کردند. ضربه سر اندرسون روی سانتر آلبرونز را مانوئل نویر به شکلی استثنایی از زیر طاق دروازه بیرون کشید و مانع از پیش افتادن میزبان شد. بایرن که از ابتدا کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت، در ادامه بیشتر بر بازی مسلط شد و حداقل ۳ موقعیت ۱۰۰ درصد گلزنی را تا پیش از رسیدن به گل از دست داد.

ویدال و کومان در دو صحنه می توانستند به راحتی بایرن را پیش بیندازند اما تیر دروازه و درخشش دروازه بان و مدافعان هانوفر مانع از این امر شد. یک بار نیز دقیقه ۳۰ ضربه لواندوفسکی به تیر برخورد کرد و در ریباند، توماس مولر ضربه ای به سمت دروازه روانه کرد که روی خط، دروازه بان هانوفر با پا توپ را بیرون کشید.

بایرنی ها سرانجام دقیقه ۳۹ روی اشتباه مدافع حریف که توپ را با دست کنترل کرد صاحب یک ضربه پنالتی شدند. این ضربه را توماس مولر بر خلاف جهت دروازه بان به گل تبدیل کرد تا نیمه اول با برتری بایرن به اتمام برسد.


نیمه دوم، بازی تقریبا آرامی را شاهد بودیم. بایرن با وجود کنترل توپ و میدان، عطش نیمه اول خود را از دست داده بود و هانوفر هم که برای زدن گل تساوی نیمه دوم را آغاز کرده بود، زور و توان لازم برای این کار را نداشت.

بایرن در این نیمه دو سه فرصت خوب برای دو برابر کردن برتری خود توسط لواندوفسکی و کومان به دست آورد و هانوفر هم یک بار دقیقه ۷۷ توسط سانه می توانست بازی را برابر کند اما هیچکدام از این فرصت ها به گل تبدیل نشدند تا این بازی در نهایت با همان تک گل نیمه اول مولر، ۱-۰ به سود بایرن به اتمام برسد و این تیم با یک صدرنشینی قاطعانه،به تعطیلات زمستانی برود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بایرن مونیخ در آخرین بازی سال ۲۰۱۵ خود به برتری رسید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *