پیروزی خارج از خانه منچستر سیتی برابر سویا

از بازیهای لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه ۳-۱ سویا را شکست دهد .

شاگردان مانوئل پیگرینی که در دیدار رفت به سختی حریف اسپانیایی را از پیش رو برداشته باشند، در دیدار دیشب نمایش بهتری داشتند و در همان نیمه اول کار را تمام کردند.
منچسترسیتی بازی را هجومی آغاز کرد و تنها ۸ دقیقه از بازی سپری شده بود که رحیم استرلینگ، تیمش ‏را پیش انداخت. پاس خوب فرناندینیو، استرلینگ را در موقعیت گلزنی قرار داد و او با ضربه ای نه ‏چندان محکم، دروازه سرخیو ریکو را باز کرد.


حملات سیتی بعد از این گل ادامه پیدا کرد و پس از اینکه استرلینگ یک موقعیت خوب را ازدست داد، ‏فرناندینیو در دقیقه ۱۱ برتری سیتی را به دو گل افزایش داد. پرسینگ خوب بازیکنان سیت باعث شد تا ‏این تیم در زمین سویا صاحب یک موقعیت خوب شد و پس از اینکه ضربه بونی توسط ریکو برگشت داده ‏شد، فرناندینیو ضربه برگشتی تبدیل به گل دوم تیمش کرد. 


سویا که با دریافت دو گل چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و بعد از یکی دو موقعیت خوب، ‏سرانجام در دقیقه ۲۵ یکی از گل های خورده را جبران کردند. کوکه بعد از عبور از اوتامندی، با یک ‏ارسال خوب، بنو ترمولیناس را صاحب موقعیت کرد و او هم با ضربه سر، کار را تمام کرد. ‏
در ادامه بازی متعادل تر شد و در حالی که هر دو تیم موقعیت هایی داشتند، این سیتی بود که توسط ویلفرد ‏بونی به گل سوم رسید. ارسال خوب ناواس از سمت راست، این فرصت رادر اختیار بونی قرار داد تا در ‏دقیقه ۳۶ حساب کار را ۳-۱ کند.‏ در دقایق پایانی این نیمه روند آرامی داشت و در نهایت نیمه اول با همان نتیجه به پایان رسید.‏
نیمه دوم را هم سیتی بهتر آغاز کرد اما استرلینگ می توانست در همان دقایق ابتدایی گل چهارم را بزند اما خیلی زود سویا برای جبران نتیجه پیش کشید. در ادامه هر دو تیم موقعیت هایی برای زدن گل های بیشتر داشتند اما در نهایت در نیمه دوم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه نیمه اول به پایان رسید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پیروزی خارج از خانه منچستر سیتی برابر سویا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *