مورینیو در چلسی ماندنی شد

بعد از جلسه مدیران باشگاه چلسی با آبراموویچ که در بین تعطیلی مسابقات لیگ به دلیل بازی‌های ملی برگزار شد و با بررسی صورت گرفته برای ادامه همکاری با مورینیو یا اخراج وی مدیران باشگاه تصمیم به ادامه حضور مرد پرتغالی در استمفوردبریج گرفتند.

البته این تصمیم در حالی اتخاذ شد که آنها بعد از منتفی شدن حضور گواردیولا و سیمئونه در لندن مجبور به ادامه همکاری با آقای خاص شدند.

چلسی که بد‌ترین دوران تاریخ خود را در لیگ برتر سپری می‌کند در مکان شانزدهم لیگ برتر جزیره قرار دارد و مورینیو و بازیکنانش تحت فشار انتقادات با استرس وارد زمین می‌شوند.

این در حالی است که در ماه گذشته مالک باشگاه با حمایت از مورینیو پرداخته بود و در ادامه بازهم روند ناکامی های پسران آبی ادامه یافت تا جایی که آنها از لیگ کاپ حذف شدند و در ۳ بازی متوالی تن به شکست دادند.

در حال حاضر بزرگترین دغدغه آبراموویچ فاصله ۱۳ امتیازی چلسی با ۴ تیم اول جدول و در انتهای فصل کسب جواز لیگ قهرمانان است. با این اوصاف انتظار می‌رود در صورتی که تا میانه فصل چلسی از بحران خارج نشود دوباره گزینه مذاکره با مربیان اسم و رسم‌دار روی میز مالک میلیونر قرار بگیرد.

قرارداد گواردیولا در انتهای فصل با بایرن مونیخ خاتمه خواهد یافت و به گفتی یک منبع موثق سیمئونه در حال بررسی لیگ برتر جزیره و سبک سنگین کردن پیشنهاد چلسی است.

در نهایت کارلو آنچلوتی که سابقه حضور در چلسی را دارد علاقه‌ای برای حضور در تیمی که نقشی در شکل گیری آن نداشته ندارد و تنها نام گاس هیدینگ در لیست دیده می‌شود که البته از او هم به عنوان گزینه موقت نام برده می‌شود.

در نهایت بزرگترین مانع اخراج آقای خاص قرارداد ۴۰ میلیون یورویی اوست که در ابتدای فصل به مدت ۴ سال عقد شده و در صورت قطع همکاری از جانب باشگاه باید این مبلغ پرداخت شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مورینیو در چلسی ماندنی شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *