مسی رکورد پله را شکست

مسی رکورد پله را شکست
مسی رکورد پله را شکست
مسی رکورد پله را شکست

مسی رکورد پله را شکست

مسی رکورد پله را شکست  / فوتبال جهان : مسی دیشب توانست در فینال کوپا دل ری رکورد جدید دیگری برای خودش ثبت کند . رکوردی که تا دیشب دست پله بود . مسی همچنان به رکورد زنی خود ادامه میدهد …

مسی دو پاس گل برای آلبا و نیمار ارسال کرد تا دو گل تیم را در وقت‌های اضافه به ثمر برسانند و آنها قهرمان کوپا دل ری شوند. با این قهرمانی، مسی سی امین قهرمانی کارنامه فوتبالی اش را به دست آورد و از پله، اسطوره فوتبال برزیل عبور کرد.
او تا به حال ۸ قهرمانی لالیگا،۴ قهرمانی در کوپا دل ری، ۶ قهرمانی در سوپرکاپ، ۴ قهرمانی در چمپیونزلیگ، ۳ قهرمانی در سوپرکاپ اروپا و ۳ قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان به دست آورده است. این ۲۸ جام باشگاهی با دو قهرمانی مسی در المپیک و جام جهانی زیر ۲۰ ساله‌ها، در مجموع سی جام بریا او به ثبت می‌رساند.

پله که معمولا به عنوان بهترین بازیکن تاریخ شناخته می‌شود، ۲۹ جام کسب کرده که بیشتر آنها در آفریقای جنوبی بوده است. نکته قابل توجه کارنامه پله، ۳ قهرمانی در جام جهانی است. این نکته ای است که در کارنامه مسی نیز جای خالی آن حس می‌شود. او در پیراهن آبی اناری درخشش بی نظیری داشته ولی حالا چشم به کوپا آمه‌ریکا و جام جهانی دارد تا این جای خالی را پر کند.

با تشکر / international.abipooshan.ir

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مسی رکورد پله را شکست”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *