رسیدن به فینال٬ مردم فرانسه را متحد کرد

رسیدن به فینال٬ مردم فرانسه را متحد کرد

رسیدن به فینال٬ مردم فرانسه را متحد کرد 

رسیدن به فینال٬ مردم فرانسه را متحد کرد / فوتبال جهان : سرمربی تیم ملی فرانسه معتقد است ٬ زمانی که فرانسه به فینال یورو ۲۰۱۶ رسید مردم کشور فرانسه متحدتر شدند و مشکلات چند ماه گذشته را به فراموشی سپردند …

شاگردان دیدیه دشان در حالی به فینال یورو راه پیدا کردند که در چند ماه اخیر چند حمله تروریستی در شهرهای مختلف این کشور، فرانسوی ها را شوکه کرد.
علاوه بر تغییر قوانین کار در فرانسه به اعتصاب در بخش های صنعتی این مشور منجر شد اما لوریس معتقد است که رسیدن تیمش به دیدار نهایی یورو، فرانسوی ها را متحد کرده است.

او به خبرنگاران گفت:” البته ما امسال روزهای سختی داشتیم که همگی تراژیک بود اما از اینکه مردم فرانسه همگی پشت ما هستند، احساس غرور می کنیم. احساس می کنیم که این شادی بین بازیکنان و مردم فرانسه مشترک است.

این به ما قدرت می دهد و دیدن آن جالب توجه است. اما هنوز یک گام دیگر باقی مانده تا رقابت ها را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانیم. مردم فرانسه واقعا نیاز داشتند که از طریق این رقابت ها، مشکلات شان را فراموش کنند. ورزش این قدرت را دارد که مردم را متحد کند. ما در حال حاضر این اتفاق را تجربه می کنیم.

ما یک گام دیگر داریم که دشوارترین گام است اما ارزش تلاش کردن دارد.

با تشکر

https://international.abipooshan.ir

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رسیدن به فینال٬ مردم فرانسه را متحد کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *