برتری خارج از خانه میلان برابر لاتزیو

 لاتزیو در زمین خود با نتیجه سه بر یک مغلوب میلان شد تا میلان به رتبه ششم جدول سری A صعود کند.

شاگردان سینیشا میهایلوویچ که در دیدارهای اخیر نتایج خوبی گرفتند، در دیدار دیشب هم مقابل لاتزیو به پیروزی رسیدند تا با این سه امتیاز، ۱۹ امتیازی شده و در رتبه ششم جدول سری A قرار بگیرند.
میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و مزد این شروع خوب را سرانجام در دقیقه ۲۵ گرفتند. روی ارسال چرچی و اشتباه مارکتی بود که آندره آ برتولاچی دروازه لاتزیو را باز کرد و میلان را پیش انداخت.
بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و موقعیت هایی هم برای زدن گل تساوی داشت اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیم با برتری ۱-۰ روسونری به پایان رسید.
تنها دقایقی از نیمه دوم سپری شده بود که مصدومیت الکس باعث شد میهایلوویچ دست به تغییر بزند و فیلیپ مکسس را به زمین بفرستد. این مدافع فرانسوی روی اولین موقعیتی که به دست آورد، برتری میلان را دوبرابر کرد. ارسال بوناونتورا از روی یک ضربه آزاد، این فرصت را در اختیار مکسس قرار داد تا حساب کار را ۲-۰ کند.
بعد از این گل هم روند بازی تغییر چندانی نکرد و باز هم میلانی ها تیم برتر میدان بودند تا اینکه در دقیقه ۷۹ توسط کارلوس باکا به گل سوم رسیدند.  روی یک ضد حمله بود که باکا با مارکتی تک به تک شد با ضربه ای دقیقه، اختلاف را به سه گل افزایش داد.
بازیکنان میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در دقایق پایانی دست به حمله زدند و در دقیقه ۸۴، یکی از گل های خورده را جبران کردند. روی پاس کاتالدی، این ریکاردو کیشنا بود که دروازه دوناروما را باز کرد.
در دقایق باقی مانده، بازیکنان لاتزیو تلاش زیادی برای گلزنی انجام دادند اما این تلاش بی نتیجه بود و میلانی ها ۳-۱ به پیروزی رسیدند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برتری خارج از خانه میلان برابر لاتزیو”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *