امشب فینال جام حذفی آلمان

امشب فینال جام حذفی آلمان
امشب فینال جام حذفی آلمان
امشب فینال جام حذفی آلمان

امشب فینال جام حذفی آلمان

امشب فینال جام حذفی آلمان  / فوتبال جهان گزارش میدهد : دورتموند و بایرن مونیخ دو تیم محبوب آلمانی امشب برای بالابردن جام قهرمانی ( جام حذفی) به مصاف یکدیگر می روند . همراه ما باشید با مشروح خبر ورزشی …

گواردیولا امیدوار است در آخرین حضورش روی نیمکت بایرن با جام این تیم را ترک کند.

بایرن مونیخ
این بازی برای بایرن بازی ویژه ای خواهد بود زیرا آخرین حضور پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی روی نیمکت این تیم است و او قصد دارد با فتح دومین جام ممکن از سه جام، تیم را ترک کند و به سیتی برود. بایرن با اختلاف نسبت به دورتموند در صدر جدول بوندس لیگا قرار داشت و موفق شد این جام را برای چهارمین سال متوالی به دست آورد. با این حال آنها در چمپیونزلیگ نتوانستند به توفیقی دست پیدا کنند و در نیمه نهایی به دست اتلتیکو حذف شدند.بدین ترتیب موفقیت در این جام برای گواردیولا از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همچنین بازیکنان نیز می‌خواهند با جام او را بدرقه کنند و از همین جهت بایرن انگیزه ویژه ای برای این بازی دارد.

دورتموند
شاگردان توماس توخل رقابت نزدیکی با بایرن تا اواخر فصل داشتند ولی در بوندس لیگا به توفیقی دست پیدا نکردند. از سوی دیگر در لیگ اروپا نیز به دست مربی سابق خود حذف شدند و در آن جام نیز موفق نبودند. تنها جام باقی مانده برای دورتموند جام حذفی است و توماس توخل که اولین فصل حضورش روی نیمکت دورتموند را تجربه می‌کند می‌خواهد حداقل یک جام در این فصل به دست آورد و بنابراین انگیزه لازم برای این بازی را دارند. ایلکای گوندوگان و سوبوتیچ به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

 

با تشکر / https://international.abipooshan.ir

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امشب فینال جام حذفی آلمان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *