5 رکورد مورینیو در کتاب گینس

در حالی که سرمربی چلسی با نتایجی که اخیرا کسب کرده به شدت تحت فشار است و تنها یک بازی در لیگ را با پیروزی پشت سر گذاشته و انتقادات زیادی از او شده است. ,  روز گذشته سازمان گینس اعلام کرد که نام مورینیو برای ۵ رکورد در این کتاب به ثبت رسیده است.

یکی از رکورد‌ها، طولانی ترین دوره شکست ناپذیری در بازی‌های خانگی به مدت ۹ سال و ۱۵۱ بازی خانگی بوده است. او همچنین به عنوان یکی از ۵ مربی که به همراه دو تیم قهرمان چمپیونزلیگ شده اند و همچنین جوان ترین مربی که به ۱۰۰ بازی در چمپیونزلیگ رسیده است نامش در گینس ثبت شده است .
به علاوه مورینیو با کسب ۹۵ امتیاز در یک فصل لیگ برتر، رکورد دار بیشترین امتیاز کسب شده در لیگ است و همچنین رکورد شکست ناپذیری در دیدارهای خانگی لیگ برتر را نیز یدک می‌کشد.

سرمربی پرتغالی در این رابطه گفت:”خوشحالم که این جوایز به نحوی به من داده شد که می‌توانم آن‌ها را در دفترم داشته باشم. خیلی اتفاق جالبی است زیرا هیچوقت تصور نمی‌کردم نامم در کتاب گینس ثبت شده باشد. شما من را می‌شناسید. این جوایز برای کارهایی است که در گذشته انجام دادم و مشخصا اتفاق خیلی خوبی هستند ولی برای من، کارهایی که در آینده پیش رو دارم اهمیت دارد.”

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۵ رکورد مورینیو در کتاب گینس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *