پیروزی پرگل رئال بر دپورتیوو لاکرونیا در شب غیبت ستاره ها

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل دپورتیوو لاکرونیا به پیروزی ۶-۲ رسید تا بار دیگر و با یک بازی کمتر با بارسا هم امتیاز شود.

در شبی که زین الدین زیدان تعدادی از ستاره های اصلی اش را در اختیار نداشت، کهکشانی ها توانستند با ارائه یک بازی هجومی، به یک پیروزی پرگل برسند.

 

رئال بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه اول بازی به گل رسید. روی پاس عالی ایسکو بود که موراتا با دروازه بان حریف تقریبا تک به تک شد و با یک ضربه محکم کار را تمام کرد.

 

در ادامه بازی برای دقایقی متعادل تر شد و تیم میزبان هم یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه رئال داشت اما این کهکشانی ها بودند که در دقیقه ۱۴ به گل دوم رسیدند.

 

این بار لوکاس واسکس بود که با یک پاس در عرض به دهانه دروازه دپور، خامس را در موقعیت گلزنی قرار داد و او با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

 

بعد از این گل تیم میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشت ابتکار عمل را در دست گرفت و موقعیت های بهتری روی دروازه رئال ایجاد کرد تا اینکه در دقیقه ۳۵ یکی از گل های خورده را جبران کردند.

روی یک ارسال به درون محوطه جریمه رئال، ضربه گائل کاکوتا به فلورین آندونه رسید و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

در ادامه بار دیگر رئالی ها به تیم برتر میدان تبدیل شدند و در آخرین دقیقه نیمه اول بود که این تیم به گل سوم رسید. روی حرکت خوب ایسکو و پاس در عرض مارسلو، توپ در مقابل دروازه به لوکاس واسکس رسید و او هم با یک ضربه نه چندان محکم حساب کار را ۳-۱ کرد.

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت هایی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند. در حالی که تیم میزبان تلاش بیشتری برای زدن گل انجام می داد، این رئال بود که در دقیقه ۶۴ به گل چهارم رسید.

روی یک پاس در عمق، موراتا با دروازه بان حریف تک به تک شد و بعد از عبور از او، با یک پاس خوب، خامس را صاحب موقعیت کرد. این ستاره کلمبیایی هم با ضربه بغل پا، کار را تمام کرد.

بعد از این گل هم حملات لاکرونیا ادامه پیدا کرد اما باز هم این رئالی ها بودند که در دقیقه ۷۷ به گل پنجم رسیدند. روی پاس در عرض عالی از لوکاس واسکس بود که ایسکو با یک ضربه والی تماشایی، اختلاف را به ۴ گل افزایش داد.

تلاش لاکرونیا برای زدن گل دوم سرانجام در دقیقه ۸۴ نتیجه داد و خوسلو با یک ضربه سر، توانست حساب کار را ۵-۲ کند.

اما این هم پایان کار نبود و کاسمیرو در دقیقه ۸۷ با یک شوت محکم از پشت محوطه جریمه، گل ششم را برای رئال به ثمر رساند تا بازی با نتیجه ۶-۲ برای کهکشانی ها به پایان برسد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پیروزی پرگل رئال بر دپورتیوو لاکرونیا در شب غیبت ستاره ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *