پیروزی آبی ها در دربی میلان

تیم اینترمیلان در  صد و شصت و دومین دربی میلان در ورزشگاه جوزپه مه آتزا موفق به شکست یک بر صفر رقیب سنتی خود میلان شد و با سه برد پیاپی در پایان هفته سوم سری A در صدر جدول قرار گرفت .

دو تیم در ورزشگاه جوزپه مه آتزا با قضاوت آقای جیانلوکا روکی به مصاف هم رفتند و در دقیقه ‘۲ روی اشتباه محض مدافعان اینتر باکا صاحب توپ شده و با پاسی عالی لوئیز آدریانو را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه او را هندانوویچ با واکنشی خوب برگشت داد. خط حمله میلان فوق العاده زهر دار نشان می داد و باکا جور نبود خط میانی خلاق را می کشید و این بار دقیقه ‘۶ با پاس در عمق خود بار دیگر آدریانو را صاحب موقعیت کرد اما ضربه او پس از ورود به محوطه جریمه به بالای دروازه رفت. آدریانو لحظاتی بعد هم با تعلل بیش از حد خود یک موقعیت خوب دیگر را از میلان گرفت تا رفته رفته بازی به تعادل کشیده شود.

با وجود اینکه اینتر میزبان آنچنان هم تیم دست و پا بسته ای نبود و تنها در خلق موقعیت خطرناک توفیقی نداشت، در آخرین دقیقه نیمه نخست روی پاس طلایی یووتیچ برای ایکاردی صاحب فرصت تک به تک و عالی شد اما ضربه پای چپ مهاجم آرژانتینی را لوپز به خوبی برگشت داد و نیمه اول با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم، این بار اینتر شروع بهتری داشت و در دقیقه ’۵۳ روی ارسال پریشیچ از سمت چپ به روی دروازه، ضربه سر گوارین را که به زمین هم برخورد کرده بود، لوپز از زیر طاق دروازه به کرنر فرستاد. در دقیقه ’۵۸ بالاخره اینتر موفق شد قفل دروازه لوپز را توسط گوارین باز کرده و ۱-۰ پیش بیفتد. در دقیقه ’۶۲ باکا جای خود را به بالوتلی داد. در دقیقه ’۶۸ ژسوس در تیم اینتر جای خود را به ته یز داد و لحظاتی بعد هم پالاسیو جانشین یووتیچ شد.

در دقیقه ’۷۷ بالوتلی که بازی خوبی به نمایش گذاشته بود، بعد از دریبلی تماشایی شوت خود را روانه دروازه کرد که توپ پس از برخورد با تیر عمودی با بدشانسی به بیرون رفت. در دقیقه ’۸۱ هم ضربه ایستگاهی خوب بالوتلی را هندانوویچ با واکنش خود راهی کرنر کرد. در نهایت تلاش روسونری برای جبران نتیجه کافی نبود و اینتر برای ۶۱مین بار در دربی دلامادونینا پیروز شد.

شــرح گل
دقیقه ’۵۸ (فردی گوارین)(۱-۰): روی ضد حمله ای سریع و تند و تیز با پاس سانتون، گوارین پا به توپ حرکتی را آغاز کرد و با استفاده از فرار در عمق ایکاردی، دفاع میلان را فریب داده و توپ را روی پای چپ خود آورد و با شوتی تماشایی از پشت محوطه با پای چپ دروازه لوپز را باز کرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پیروزی آبی ها در دربی میلان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *