روسی٬باید آمریکا را انتخاب می‌کردم

روسی٬باید آمریکا را انتخاب می‌کردم
روسی٬باید آمریکا را انتخاب می‌کردم
روسی٬باید آمریکا را انتخاب می‌کردم

روسی٬باید آمریکا را انتخاب می‌کردم

روسی٬باید آمریکا را انتخاب می‌کردم / فوتبال جهان : باید آمریکا را به جای ایتالیا انتخاب می‌کردم و برای آمریکا به میدان میرفتم .  مهاجم ایتالیایی لوانته که از یورو ۲۰۱۶ هم جا ماند این روزها پشیمان است که چرا ایتالیا را انتخاب کرده است …

جوزپه روسی حسرت گرفتن تصمیمی را می‌خورد که از نتیجه آن راضی نیست. او می‌توانست هم برای تیم ملی ایتالیا بازی کند هم آمریکا و او آتزوری را انتخاب کرد.

او که در نیوجرسی در خانواده‌ای ایتالیایی به دنیا آمده و از سیزده سالگی در اروپا زندگی کرده بود، حالا از اینکه ایتالیا را برگزیده، پشیمان است. او با سابقه سی بازی ملی برای آتزوری و هفت گل زده از ۲۰۱۴ به این سو به تیم ملی دعوت نشده و به نظر می‌رسد آنتونیو کونته علاقه‌ای به بازی او ندارد. برای یورو ۲۰۱۶ هم شانسی به روسی داده نشد. مدیربرنامه‌های این بازیکن حالا مدعی است که باید از اول تیم ملی آمریکا را انتخاب می‌کردند.

سال ۲۰۰۶ بروس آرنا مربی وقت تیم آمریکا، روسی را به تمرینات پیش از جام‌جهانی‌ تیم دعوت کرده بود. او آن‌موقع بازیکن ذخیره یونایتد بود اما دعوت آرنا را رد کرد و تصمیم گرفت در ایتالیا شانس خودش را امتحان کند. آرنا که حالا مربی لس‌آنجلس گلکسی است، آن‌موقع به شدت عصبانی شده و گفته بود: «ما دنبال بازیکنان هجده ساله‌ای نمی‌رویم که در باشگاه‌شان به آنها بازی نمی‌رسد و به من می‌گویند که می‌خواهند برای ایتالیا بازی کنند.»

روسی که در فصل‌های اخیر با مصدومیت‌های متعدد دست به گریبان بوده، هنوز یک سال دیگر با فیورنتینا قرارداد دارد. او نیمه دوم فصل گذشته را به طور قرضی در لوانته گذراند و در هفده بازی برای‌شان شش گل به ‌ثمر رساند اما با این حال شانسی برای ماندن در این تیم ندارد. مدیربرنامه‌هایش معتقد است که لوانته تمایلی به بستن قرارداد با روسی ندارد و در فیورنتینا هم مشخص نیست که با توجه به تاکتیک‌های جدید مربی برای فصل تازه به اندازه کافی به روسی بازی برسد.

با تشکر / https://international.abipooshan.ir

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “روسی٬باید آمریکا را انتخاب می‌کردم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *