برتری دقایق پایانی منچستر سیتی برابر سویا

در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان که در شهر منچستر برگزار میشد منچستر سیتی موفق شد با نتیجه دو بر یک سویا را را شکست دهد .

در حالی که بیشتر دقایق بازی با تساوی ۱-۱ همراه بود، کوین دی‌بروین بار دیگر ارزش‌های خود برای سیتی را ثابت کرد و در دقیقه ۹۲، موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند و در شب تساوی یووه، سیتی را به پیروزی ارزشمندی برساند.
بازی در نیمه اول، با برتری نسبی سیتی همراه بود و شاگردان پیگرینی توسط دی‌بروین و بونی، صاحب دو موقعیت شدند که موفق به استفاده از آن نشدند. پس از آن، سویا سر بر بازی شد و توانست چندین موقعیت خوب روی دروازه هارت ایجاد کند تا اینکه در دقیقه ۳۰، کونوپلیانکا موفق شد از جاگیری اشتباه مانگالا استفاده کرده و روی سانتر کوتاه ویتولو، دروازه هارت را باز کند.


اما برتری سویا طولی نینجامید تا اینکه در دقیقه ۳۷، عادل رامی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و بار دیگر کار به تساوی کشیده شد.

در ادامه، سیتی بازی را در دست گرفت و نسبت به حریف، موقعیت‌های بیشتری ایجاد کرد ولی در زدن ضربات پایانی، شاگردان پیگرینی ضعیف ظاهر شدند. دی‌بروین، توره و استرلینگ، چندین موقعیت در اختیار داشتند ولی نتوانستند از آنها استفاده خوبی ببرند.
از سوی دیگر، سویا نیز توسط کرون دلی و کوکه صاحب موقعیت شد ولی نتوانست استفاده کند. در نهایت، در دقیقه ۹۲، دی‌بروین  با یک ضربه دقیق، دروازه ریکو را فرو ریخت و سیتیزن‌ها را در لحظات پایانی پیش انداخت.  با این پیروزی، سیتی به رده دوم گروه صعود کرد و اختلاف خود با یوونتوس را به یک امتیاز رساند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برتری دقایق پایانی منچستر سیتی برابر سویا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *